Cozy Studio Type Condo Near It Park With Pool, Netflix & Wifi

  • 24ωρη υποδοχή
  • Γρήγορο check-in/ -out
  • Πισίνα στην ταράτσα
  • Κλιματισμός
  • Επιτρέπονται κατοικίδια

Το ξενοδοχείο Cozy Studio Type Condo Near It Park With Pool, Netflix & Wifi Cebu είναι περίπου 2 χλμ. από το Επαρχιακό Μουσείο Sugbo, ένα εξαιρετικό μέρος για να μάθετε διάφορα πολιτισμικά στοιχεία. Αυτό το aparthotel διαθέτει επίσης χώρος στάθμευσης.

Αυτό το άνετο κατάλυμα προσφέρει δωμάτια με μπαλκόνι, εξοπλισμένα με ρυθμιζόμενος κλιματισμός.

Κατά τη διαμονή στο Cozy Studio Type Condo Near It Park With Pool, Netflix & Wifi, οι πελάτες μπορούν να φάνε στο Aa Bbq, που βρίσκεται σε απόσταση περίπου 5 λεπτών με τα πόδια, ή στο Golden Cowie που απέχει 5 λεπτά.

IKP Chapel βρίσκεται σε απόσταση μόνο 600 μέτρων και η Βασιλική του Santo Niño περίπου 10 λεπτά με αυτοκίνητο από αυτό το άνετο ξενοδοχείο. Ο Σταυρός του Μαγγελάνου απέχει επίσης περίπου 4 χλμ. από αυτό το κατάλυμα. Το Cozy Studio Type Condo Near It Park With Pool, Netflix & Wifi παρέχει επίσης πρόσβαση σε εμπορικά αξιοθέατα όπως το Κέντρο Ayala, τα οποία βρίσκονται σε απόσταση περίπου 25 λεπτών με τα πόδια. Μπορείτε να πάρετε το λεωφορείο από τη στάση atubangan University of Southern Philippines, που βρίσκεται 200 μέτρα από αυτό το ξενοδοχείο.

Χρειάζεστε περισσότερες επιλογές;
Check Top hotels near Cozy Studio Type Condo Near It Park With Pool, Netflix & Wifi Cebu
Trig Place At Be Residences Near It Park With Free Pool, Netflix, Wifi
Τιμή μόνο για κινητά

Trig Place At Be Residences Near It Park With Free Pool, Netflix, Wifi

145 μ από το κατάλυμα
Dayonkamu
Τιμή μόνο για κινητά

Dayonkamu

145 μ από το κατάλυμα
Be Residence Lahug Staycation
Τιμή μόνο για κινητά

Be Residence Lahug Staycation

152 μ από το κατάλυμα
    Πρόσβαση στο ξενοδοχείο

    Αεροδρόμια

    Ταγκμπιλαράν
    119 χλμ.

    Εγκαταστάσεις

    Στάθμευση

    • Χώρος στάθμευσης

    Υπηρεσίες καταλύματος

    • 24ωρη υποδοχή
    • VIP check-in/ -out
    • Γρήγορο check-in/ -out
    • 24ωρη ασφάλεια
    • Πλύσιμο ρούχων
    • Στεγνοκαθαριστήριο
    • Υπηρεσίες καταστημάτων

    Γεύματα

    • Σνακ Μπαρ

    Στην κουζίνα

    • Κουζινικά είδη

    Αναψυχή

    • Πισίνα στην ταράτσα
    • Ξαπλώστρα

    Στα δωμάτια

    • Κλιματισμός
    • Θέρμανση
    • Ταράτσα
    • Έπιπλα κήπου
    • Τραπέζι φαγητού
    • Υπηρεσία σιδερώματος

    Στο μπάνιο

    • Δωρεάν προϊόντα περιποίησης

    Συσκευές

    • LCD TV

    Design

    • Παρκέ δάπεδο

    Γενικές εγκαταστάσεις

    • Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους
    • Ανελκυστήρας
    • Ανιχνευτές καπνού
    • Πυροσβεστήρες
    • Κλειδί

    Κατοικίδια

    • Επιτρέπονται κατοικίδια

    Σημαντικές πληροφορίες

    Check-in: από 15:00 έως 23:59
    Check-out: έως 11:00
    Συχνές ερωτήσεις
    • 🌇
      Πόσο απέχει τo ξενοδοχείο Cozy Studio Type Condo Near It Park With Pool, Netflix & Wifi από το κέντρο της πόλης;
      Το κέντρο της πόλης Cebu απέχει 30 λεπτά με τα πόδια από τo ξενοδοχείο Cozy Studio Type Condo Near It Park With Pool, Netflix & Wifi.
    • Υπάρχει αεροδρόμιο κοντά σε τo ξενοδοχείο Cozy Studio Type Condo Near It Park With Pool, Netflix & Wifi;
      Τo ξενοδοχείο Cozy Studio Type Condo Near It Park With Pool, Netflix & Wifi είναι 25 λεπτά οδικώς μακριά από το αεροδρόμιο ΔιεθΝές Mactan Cebu.
    • Τo ξενοδοχείο Cozy Studio Type Condo Near It Park With Pool, Netflix & Wifi έχει πισίνα;
      Ναι, τo ξενοδοχείο Cozy Studio Type Condo Near It Park With Pool, Netflix & Wifi διαθέτει πισίνα στον τελευταίο όροφο.

    Τοποθεσία

    Map
    Σε κοντινή απόσταση

    Αεροδρόμια

    Ταγκμπιλαράν
    119 χλμ.

    Αξιοθέατα κοντά

    Εστιατόρια κοντά

    Φωτογραφίες

    Αξιολογήσεις

    Δεν έχει σχόλια ακόμα :(

    Εάν έχει μείνει σ' αυτό το ξενοδοχείο, μοιραστείτε την εμπειρία σας μαζί μας

    Γράψτε σχόλιο

    Γράψτε σχόλιο

    Πότε ταξιδέψατε;

    Η βαθμολογία σας

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Πολύ κακό
    Εξαιρετκό

    Τα στοιχεία σας

    Από πού είστε;
    Ευχαριστούμε! Σας ευχαριστούμε που αφιερώσατε χρόνο για να μοιραστείτε την εμπειρία σας. Το σχόλιό σας θα δημοσιευτεί σύντομα.
    Επιστροφή στα σχόλια
    Το σχόλιο δεν έχει αποσταλεί.

    Επικοινωνήστε μαζί μας

    Εάν χρειάζεστε περισσότερα από 4 δωμάτια, παρακαλώ, υποβάλετε αίτημα ομαδικής κρατήσης.
    Τα στοιχεία σας
    Θέμα
    Μήνυμα
    Cozy Studio Type Condo Near It Park With Pool, Netflix & Wifi Cebu

    Εμφάνιση στο χάρτη:

    Αξιοθέατα
    Συνιστώμενα εστιατόρια
    Οι δημόσιες συγκοινωνίες
    Ευχαριστούμε για την ανταπόκρισή σας
    Ευχαριστώ για την εγγραφή
    Κλείσιμο